Олег Новохацький,  Надія Крат за п’єсою  Валентина Афонінa, переклад  Галини Канарської
Режисер-постановник – Олег Новохацький
Художник-постановник – Олена Городецька
Композитор – Микола  Сало
Для дітей віком від 4-х років, тривалість 40-45 хв.

Вистава представляє глядачу історію про сім’ю Пічкурів та їхнього сина Пічкурика. Власне, через образ Пічкурика і розкривається провідна ідея вистави, що полягає у вихованні дитини та сприйнятті цього виховання самою маленькою особистістю.
Якщо в сім’ї є проблеми і недостатньо уваги приділяється дітям, це завжди призводить до конфлікту, до негативних наслідків.
На допомогу маленькому хлопчику Пічкурику приходить сучасне  «Диво в пір’ях», це своєрідне МЧС, яке використовує в своїй роботі-допомозі  такі необхідні дітям любов, гру, увагу, фантазію, казки, пояснення…
Врешті хлопчик повертається до батьків, які зрозуміли, що опіка над сином полягає не тільки у годуванні дитини. Це потребує багато уваги та зусиль.     
Вистава дає яскраві уроки педагогіки і дітям, і батькам.

«Мамі – Mother я подарувала обличчя дружини знайомого, батькові – Father – обличчя одного актора з лялькового театру. Пічкурику дала обличчя онука подруги, а Чудо в пір’ях, взагалі, вийшло дивним, з великим носом, на якому, хіба що, не вистачало окулярів. Я створила його із хутра, пір’я  і тканини».