Бажаєте весело та цікаво провести час зі своєю родиною? Погратися із собаками хаски, отримати багато позитивних емоцій та насолодитись виступами запальних танцювальних колективів? Тоді приходьте на сімейне свято від громадського об’єднання Самопоміч уже в цю суботу! 

«Свято для всієї сімї від Самопомічі – це чудова нагода для батьків провести незабутній час зі своїми дітьми. Цієї суботи така подія відбуватиметься уже вчетверте. Ми проводили такі заходи на Сихові, в парку Франка та у парку ім. Богдана Хмельницького. На черзі Рясне-2», - повідомили у прес-службі громадського об’єднання.

Позитивний відпочинок забезпечать професійні аніматори із організації «Альтернатива», які проводитимуть цікаві конкурси для малечі та навчатимуть їх танців «Банци», а саме «Робот» та «Королівський». Окрім цього у розважальну програму входять виступи танцювальних колективів «Едельвейс» та «Buga-Buga». А окрасою свята будуть собаки хаски, з якими можна буде погратися, сфотографуватися та поспілкуватися з їхніми власниками.

«Об’єднання Самопомічі активно пропагує ідею здорової та успішної родини. Щомісяця ми проводимо подібні сімейні свята у спальних районах міста, звертаючи увагу батьків на найдорожче – на їхніх дітей. Ми активно популяризуємо здоровий спосіб життя організовуючи безкоштовні тижні різних видів спорту, таких як йога, танці, фітнес та інші. А для тих, хто хоче займатись систематично, діє програма «Влаштуй дитину на спорт», у рамках якої батьки можуть звернутися до нас та, надавши дані про місце свого проживання, отримати інформацію про найближчі гуртки та секції біля власного дому. Окрім цього, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей можуть влаштуватися на будь-яку секцію безкоштовно! Також розуміємо, що сучасні підлітки – це майбутні батьки, і якщо вони будуть розвинені, то зможуть розвинути і своїх дітей. Саме для них працює Молодіжний центр, де кожного тижня слухачам розповідають про бізнес, медицину, спілкування, саморозвиток та багато інших корисних речей, та «Соціальна англійська», де вивчати іноземну мову можна не залежно від віку та попередніх навичок. І усе це абсолютно безкоштовно та доступно. Тобто, можливості є. Потрібно лише захотіти їх побачити», - розповів керівник об’єднання Самопоміч Юрій Огоновський.