Стартує мандрівний Кінофестиваль "БО!". Він розпочався з ініціативи польських та українських кінорежисерів і основне його завдання – розширення співпраці у галузі кіно. Ідея фестивалю зародилася 2009 у Львові на фестивалі «Кінолев». Режисери Анджей Кемпіньські та Михайло Ільєнко зустрілися і започаткували плідну співпрацю, яка триває і досі. Фестиваль побував у Луцьку, Тернополі, у грудні поїде до Києва.

Головними організаторами фестивалю стали кінорежисер із Польщі Анджей Кемпіньські та польська «Студія Бо!», київська кіностудія «Батискаф» (в особі її директора Влади Королькової та виконавчого директора фестивалю, креативного продюсера кіностудії «Батискаф» Дмитра Іванова).

Комедія "Дівочі обітниці" (2010)
Режисер : Філіп Байон

Опис : Адаптація класичної комедії Олександра Фредро, одна з найпопулярніших нових комедій у Польщі. Ролі костюмовані, а актори розмовляють віршами. Альбін і Густав - друзі і розгульні хлопці, які намагаються будь-що спокусити дівчат Анелі та Клару, рішуче налаштованих проти всіх, на їхню думку, завжди нещирих і підступних чоловіків. Однак на цей раз пошуки слабких точок жінок, щоб знайти бажане - зустрічають жорсткий опір і терплять невдачі. Але зате дівчата роблять все можливе, щоб якомога довше водити за ніс і з насолодою мучити невдалих чоловіків. Починається велика війна чоловіків-жінок, розігрується повний інтриг і розбитих сердець сюжет, де допускаються різноманітні хитрі й підступні комбінації.