На вас чекає аукціон речей відомих людей, виступи Вови зі Львова, Один в каное, К-402 та інших. А також народне караоке, фестиваль послуг, розіграш польоту на повітряній кулі, дайвінгу, кінної прогулянки та іншого.

Концерт благодійний, тому усі кошти, виручені під час події підуть для операції Роману Яремку, котра відбудеться 07 травня в Угорщині (загальна сума операції 17000 євро). Детальніша інформація тут: http://vk.com/yaremkoroman

Народне караоке. Це аналог караоке на майдані, тільки на Південному. Єдине що не буде Кондратюка і всі зібрані кошти підуть не переможцям а потребуючому Роману. Натомість переможці отримають цінні призи! Караоке починатиметься з 14.00.

Фестиваль послуг. У цьому фестивалі беруть участь підприємці, котрі вирішили внести пожертви своїми послугами та товарами. % від продажу підприємці щедро віддаватимуть на благодійність. Цей захід проходитиме з 12.00 до 18.00 паралельно з благодійним концертом. Також на фестивалі послуг проводитимуться лотерейні розіграші тих товарів і послуг, котрі представлені на фестивалі. Купивши лотерейний квиток, ви маєте можливість виграти цінну для Вас річ. Не вигравши – ви зробили цінну пожертву для Романа Яремка.

Аукціон речей відомих людей.
Багато знаменитостей не мають можливості відвідати наш концерт. Проте вони вирішили бути з нами хоч частково. Отож. Вболівальники ФК «Карпати Львів» зможуть поторгуватись за фірмовий м яч з усіма підписами футболістів Карпат, поціновувачі творчості Павла Табакова – фірмову футболку та новий альбом з автографом співака, любителі ТІКа – бейсболу та усі альбоми групи, поціновувачів художнього мистецтва теж чекає сюрприз – картини Лева Скопа. . Також будуть лоти Пікардійської Терції, Дзідзьо та інших. Аукціон спочатку починається в інтернеті. На концерті люди зможуть подивитись на лоти і купити їх за встановлену нами ціну. Ті лоти, котрі не продадуться – продовжать брати участь в інтернет-аукціоні.