Провідні експерти електронної комерції зберуться у Львові, аби разом шукати шляхи підвищення ефективності онлайн магазинів.

Для того, щоб згрупувати спільноту інтернет комерсантів в Україні проводяться різноманітні форуми та конференції. Найбільша з таких конференцій на Західній Україні, Lviv eCommerce Forum 2014(http://icomm.lviv.ua/), відбудеться 31 травня у Львові.


Очікується, що подію відвідає близько 250 учасників, серед яких будуть як і гуру інтернет-торгівлі, котрі вже багато років продають через мережу, так і новачки, котрі лише вирішили перемістити свій бізнес в інтернет.
На конференції будуть підніматися такі питання, як створення та покращення сайтів, інтернет-магазинів, підвищенню їх конверсії, як правильно взаємодіяти з клієнтами в онлайн-середовищі, аналіз поведінки відвідувачів, аналіз контекстної реклами, соціальних медіа та багато іншого.

Подію варто відвідати Власникам інтернет-магазинів, інтернет-підприємцям, представникам web-студій, інтернет-маркетологам, стартапщикам, IT-спеціалістам та власникам та директорам компаній котрі бажають розвитку свого бізнесу.
В країнах Західної Європи та США електроні магазини за об’ємами продажів вже обігнали традиційні. В Україні ще вільні ніші інтернет торгівлі, але конкуренція тут стрімко зростає. І на останок як говорив Біл Гейтс: «у майбутньому залишиться два типи компаній: ті що в інтернеті, та ті, що вийшли з бізнесу»

Детальніше про конференцію можна дізнатися на сайті http://icomm.lviv.ua