Ім’я музиканта Бориса Блоха добре відоме в цілому світі. 1974 року талановитий випускник Московської консерваторії, вихованець Дмітрія Башкірова емігрував до США і через два роки, двадцятип’ятилітнім здобув першу премію на Міжнародному конкурсі молодих виконавців у Нью-Йорку. Невдовзі до активу піаніста додалися перемоги на престижних конкурсах Артура Рубінштейна в Тель-Авіві та Феруччо Бузоні у Больцано. З того часу його запрошують виступати на реномованих фестивалях чи не всіх континентів, він охоче ділиться таємницями майстерності із студентами як за океаном, так і в Старому Світі, з часом перебравшись до Німеччини, працює в журі міжнародних конкурсів.

Львів’янам кожна зустріч із Борисом Блохом запам’ятовується власне багатогранними діалогами з фортепіано. Невипадково навіть один із найвідоміших і найгостріших сучасних літературних критиків Німеччини Марсель Райх-Раніцкі порівняв Блоха із «натхненним поетом за роялем, знавцем ритмів музики і мови»...

На початку 2000-х Борис Блох виступав у Львові кілька років поспіль, і ось знову після річної перерви подарує місту сольний речиталь у межах фестивалю «Віртуози. Для цієї програми піаніст привіз велику палітру творів композиторів, знаних у всьому світі: німецького композитора Фелікса Мендельсона, польського композитора Фридерика Шопена та угорського композитора Ференца Ліста. До речі, Ференц Ліст є улюбленим композитором Бориса Блоха. У Європі та Америці музиканта знають як одного із найяскравіших виконаців творчості Ліста.