«Всеношна» Рахманінова у виконанні заслужених артисів України Михайла Тищенка і Юрія Корінника та Національної заслуженої академічної капели України «Думка» під керуванням Євгена Савчука – подвійний шедевр: композиторської та виконавської майстерності. «Всеношна» була закінчена Рахманіновим у 1915 році, уже в зрілому віці, й написана для великого змішаного хору та солістів. В основі піснеспівів – теми обиходу, суворі, аскетичні знаменні розспіви. Мабуть, можна без перебільшення сказати, що це найцікавіший твір із духовної музики, написаної на той час російськими композиторами.

Життя і творчий шлях Євгена Герасимовича Савчука є цілою епохою в історії української культури: це талановитий диригент, першокласний хормейстер, митець, який відкрив світові чарівну красу й емоційну силу української хорової музики, підніс її до рівня шедеврів європейської культури. Кожний виступ його капели «Думки» – це свято високої музики, внесок до духовної скарбниці людства, вияв творчого генію України.

«Всеношна» є настільки досконалою з музичної точки зору, що, мабуть, під неї важко молитись, але окремі піснеспіви виконуються як концерт на літургії, що схиляє до споглядання, яке, у свою чергу, налаштовує на молитву.