Algis Fediajevas (Алґіс Федяєвас) – це працюючий волоцюга, який виконує блюз та фолк. Його техніка гри на гітарі нагадує гру таких легенд блюзу та фолку як Дейв Грехем (Dave Graham) та Джексон Френк (Jackson C. Frank). Він важко працює, коли виконує музику, будучи зовсім невибагливим до інших речей.

Rusted Sounds – це сольний проект Філіпа Соунса. Філіп сам родом з Ірландії, зараз проживає у Кракові, Польща. Зараз він приймає участь у двох музичних проектах: See-Saw та Grace Beneath The Pines. У минулому він був учасником таких гуртів, як The Sunday Sessions, Boys on Bicycles та Frank’s Hard Drive. Його манера сольного виконання спрощена та чесна, головним чином це вокал та гітара. У 2013 році він випустив альбом ‘Alone With a View’ і продовжує працювати над новими піснями.

James Haddock Jr. (Джеймс Хеддок Молодший) народився та виріс на Алясці. Його музичні корні сягають американської музики півдня та заходу: Джеймса вчив грати на гітарі та співати його дідусь з Алабами, а писати власні пісні Джеймс почав у Рено. Останні роки він веде кочовий спосіб життя, включно з довшими періодами праці в Києві та Одесі.