У цьому році Панорама французького кіно пройде в рамках Французької весни 2014.

Для традиційної Панорами французького кіно обрано 10 найновіших фільмів різних жанрів, які відображатимуть сучасне обличчя французького кінематографу: Гійом Гальєн, Матьє Амальрік, Джої Старр, Ромен Дюріс, Одрі Тоту, Андре Дюссольє, Шарлотта Генсбур – зіроквий склад Допрем’єрних показів.

У Львові покажуть 5 фільмів:

09/04/2014 19.00 Шибеники

Реж. Ентоні Марсіано У ролях: Ален Шаба та Макс Бубліл Комедія / Франція / 2013 / 100’
Щойно заручившись з Лолою, Тома знайомиться зі своїм майбутнім тестем Жільбером. Розчарований Жільбер відмовляє Тома від одруження з Лолою і підштовхує на пригоди. Вони поринають у вир холостяцького життя сповненого переваг. Вони переконані, що саме це і є свобода.

11/04/2014 19.00 Зупинись, бо я продовжу
Реж. Софі Фійєр У ролях: Емманюель Дево, Матьє Амальрік Комедія / Франція / 2013 / 102’
Помм і П’єр давно зустрічаються. Кохання чи, можливо, щось інше тримає цю пару разом? Якось, після прогулянки лісом, Помм відмовляється повертатися додому. Не хоче. Просто, не хоче. Нехай віддасть светр і сумку, вона залишається.

13/04/2014 19.00 Набережна Орсе
Реж. Бертран Таверньє У ролях: Тьєрі Лєрміт, Рафаель Персонас, Нільс Ареструп Драматична комедія / Франція / 2013 / 113’
Молодому випускнику Вищої нормальної школи Артуру Вламінку пощастило влаштуватися на роботу в МЗС на посаду спічрайтера. Зрозуміло, що доведеться писати промови самому міністру - харизматичному Александру де Вормсу…

14/04/2014 14.00 Жакі в королівстві жінок
Реж. Ріад Сатуф У ролях: Венсан Лакост, Шарлотта Генсбур, Дідьє Бурдон Комедія / Франція / 2014 / 90’
В народній демократичній республіці Бюбюн жінки при владі, вони віддають накази та воюють, а чоловіки тим часом носять хіджаб і займаються хатніми справами. З-поміж них і Жакі, двадцятирічний юнак, який мріє про одруження з Колонель, яка потім народить йому пару-трійку красивих діточок.

 Для поціновувачів класики французького кіно – ретроспектива фільмів Нової хвилі: Жан-Люк Годар, Ален Рене, Клод Шаброль і Аньєс Варда на реставрованій 35-міліметровій плівці. А традиційні Ночі короткого метра з найновішими рішеннями цього жанру сміливо зберуть повні зали на довгі години показів.