Подію відкриє Tommy Darker, засновник щомісячних зустрічей Darker Music Talks у Лондоні та активний розробник теорії еволюції підприємливих музикантів – музприємців (musicpreneurs).

Темою першої зустрічі стане використання онлайн сервісів в промоції артистів. З доповіддю на дану тему виступить експерт з Києва, засновник онлайн проектів Gigmngr.com і PopTop.fm, Євген Шестопал.

Відвідувачі першої події у «Дзизі» зможуть особисто поспілкуватися з Tommy Darker, та долучитися до творення нової серії подій проекту Darker Music Talks у Львові. Рекомендовано, перш за все, музикантам, які хочуть отримати знання і натхнення для творчого процесу та загалом учасникам музичного життя міста.

Безкоштовна реєстрація
Мова події – українська. Tommy Darker буде користуватися послугами перекладача.

Зустрічі Darker Music Talks збирають разом у Лондоні незалежних музикантів, експертів та інсайдерів музичної індустрії для обміну досвідом і знаннями в сферах маркетингу, онлайн-медіа, PR, бізнес-моделей, співробітництва та спілкування у дружній атмосфері (відео архів подій).

Натхненний успіхом лондонських зустрічей, Tommy Darker вирішив започаткувати локальні кластери Darker Music Talks у щонайменше десяти містах світу, до яких крім Львова також ввійдуть Барселона, Афіни, Торонто, Сінгапур, та інші світові культурні центри.