У 2011 році, під час поїздки до Львова фотограф Ферранте Ферранті захопився роботами галлійського скульптора Іоанна Пінзеля.

Він і не здогадувався, що пам’ять цього генія бароко вшанують уже через рік у Парижі, під час ретроспективи, присвяченої Лувру. Фотографуючи виставку на початку 2013 року, завдяки низці деталей та грі світла, Ферранте Ферранті відкрив для себе дивний витвір, що уособлював синтез віртуозності та трагічності.

Окрім декількох оригінальних світлин, вже представлених у Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького, колекція поповниться ще й фотографіями з Лувру. З цієї нагоди Ферранте Ферранті запросить чотирьох інших знавців скульптури бароко: чехів — Брауна і Брокофф, а також — Берніні та Борроміні.

Ферранте Ферранті — один із провідних мистецтвознавців епохи бароко. Понад 30 років цей мандрівний фотограф разом із письменником Домініком Фернандесом досліджують епоху бароко та інші епохи розвитку цивілізації, від Сирії до Болівії, через Сицилію та Санкт-Петербург.