Львів’яни та гості міста можуть ознайомитися з традиціями весняного циклу нашого регіону та взяти участь у Великодніх забавах!

Світлий Великдень – родинне свято, тому саме у місті Лева найкраще відчути цю атмосферу, бо ж відомо, що тут родинний дух витає у кожному з численних храмів, на кожній площі і вулиці, на яких у дні Великодня відбуваються фольклорні свята, виставки, концерти, театралізовані дійства. Променисті гаївки приведуть весну не лише в природу, а й у ваші серця.

В рамках великодніх святкувань у Львові щорічно відбувається етнографічний фестиваль «Велика гаївка». За кілька тижнів до його початку розпочинаються майстер-класи з виготовлення писанок – головного символу Великодніх свят.

Фестини «Велика Гаївка» У Музеї народної архітектури та побуту щорічно відбувається етнографічний фестиваль «Велика Гаївка», де львів’яни та гості міста можуть ознайомитись з традиціями весняного циклу нашого регіону та безпосередньо взяти участь у великодніх забавах. «Велика Гаївка» – це місце зустрічі родин, давніх друзів, усіх, хто вважає себе львів’янином та гостей міста.