«Музика має викресати вогонь з людських сердець» — сказав Бетховен. Піаніст Богдан з майдану запалює наші серця до свободи.

З 7 по 12 березня Піаніст Майдану (Piano Extremist) вирушає в тур по містам Західної України на підтримку руху Майдану та боротьби України за свободу, незалежність та цілісність, аби надихати людей, нагадуючи, що попереду нас чекають великі справи.

Він буде грати на центральних площах, вулицях, скверах, біля державних закладів. 

Він не хоче виступати в закритих приміщеннях, пояснюючи це тим, що люди мають бути вільними у своєму виборі і бажанні чути музику свободи.

Кожен з нас розуміє, що для України настали важливі та одночасно складні часи - часи, коли кожен з нас не повинен лишатися осторонь, коли кожен з нас має працювати і над собою, і над нашим спільним майбутнім. 

Кожен з нас має робити свій вклад у відродження української нації.

Piano Extremist - хлопець на ім'я Богдан, що підтримував Євромайдан ще з листопада. На першому відео, що з'явилося в інтернеті і зібрало вже понад 500 тисяч переглядів.

На Євромайдані піаніст майже від самого початку - спершу був волонтером в КМДА, і саме тоді відбулася доленосна "зустріч" музиканта з інструментом. 

Богдан вийшов на вулицю на перекур і побачив фортепіано. І раптом відчув гостре бажання сісти і заграти. Усього за декілька хвилин поруч почали збиратися перші слухачі, але, щоб знов повірити в те, що його музика справді потрібна людям, музиканту знадобилося більше місяця вуличних виступів.