Головною ідеєю Фестивалю є популяризація великодніх традицій та прикрашання міста Лева за допомогою невід'ємного символу Великодня – Писанки. У цей період увесь Львів перетвориться на «Музей Писанки» під відкритим небом, де з різних матеріалів будуть створюватися та оздоблюватися писанки. Все більше львів’ян та гостей міста готові виходити на вулиці і переносити настрій святкувань зі своїх домівок Львову.

Протягом фестивалю Писанок у Львові для учасників будуть виготовляти писанки з шоколаду, повітряних кульок, дерева, квітів та багато інших цікавих та неочікуваних матеріалів класичного символу Великодня та встановлювати на вулицях і у закладах Львова, які згодом об’єднаються в одну велику Виставку писанок.

Таким чином, об’єднавшись, усі учасники фестивалю на період святкування одного з найбільших християнських свят створять новий оригінальний “Великодній писанковий туристичний маршрут”. Також під час фестивалю відбудеться майстер-клас з розфарбовування писанок. Писанка - це один з найкращих старовинних символів України, маленьке диво, яке кожен може зробити сам!