Від безтурботного замилування красою природи до нестримного духовного пориву жертовної боротьби, від віртуозного самокрасування до вдумливої, самозаглибленої баладності... Музичний романтизм, а надто — фортепіанна музика Шуберта, Шопена і Брамса — втілює ту гамму образів, яка асоціюється у нас із безпосередніми переживаннями, мріями, фантазіями, радостями і смутками кожної людини. Разом з тим, мистецька досконалість, композиторська винахідливість і довершеність цих творів аж ніяк не програє «виваженому» класицизмові.

На концерті слухачі матимуть змогу насолодитись зразками фортепіанної музики Шуберта, Шопена і Брамса у виконанні перспективного молодого піаніста Андрія Луньова. Попри легкість до сприйняття слухачем, фортепіанна музика романтиків є вимогливою до піаніста, і якісне виконання цих творів вимагає високої майстерності та значної інтелектуальної роботи від виконавця.

Андрій Луньов виконає, серед іншого, Варіації на тему Паганіні Йоганнеса Брамса, які Клара Шуман через виконавську вимогливість називала «відьомськими»; у цьому творі композитор бере за основу тему славнозвісного 24-го капрису ля мінор Нікколо Паганіні й інтерпретує її через призму одного зі своїх улюблених жанрів — теми з варіацями. Цей твір належить до найвизначніших зразків фортепіанних варіацій.

На концерті також звучатимуть Експромти Франца Шуберта і Скерца Фридерика Шопена.