2012 рік Водяного, Чорного Дракона!

Покровителем наступаючого 2012 року стане Чорний Водяний Дракон - міфічна істота, що в Стародавньому Китаї асоціювалася зі святами, магічністю та імператорською владою. Ця фантастична істота примиряє у своїй суті вогонь і воду, дві вічно протиборчі стихії. Саме тому в цю Новорічну ніч ресторан-клуб «Атмосфера» пропонує Вам зануритися у справжню, підводну казку морських глибин!

Блакитна безодня емоцій, хвилюючі моменти та шквал почуттів! Новорічна ніч разом з колоритними персонажами – русалками, піратами та дивовижними рибами. Веселі розваги та конкурси від ведучого, неперевершені постановки від шоу-театру тіней «Див», чарівні трансформації з піском, маскарад казкових, морських істот та кастинг найкращого образу з офіційним проголошенням Королеви та Короля підводного балу!

Все це під найвідоміші морські хіти усіх часів від Dj Feel-In! Інтрига вечора – справжні бульбашки! Затамуйте подих –Ви під водою!

Створюйте свою кают-компанію - та отримуйте чарівне послання в пляшці з запрошенням на справжній підводний карнавал!

Резервація столиків (067) 313-06-26.

Підтримати дрес-код чарівної ночі Ви можете сміливо використовуючи гру яскравих, різко контрастних між собою кольорів – червоного та чорного, чорного та жовтого, чорного і білого, синього і золотавого! Дракон – любитель сміливих поєднань!