Режисер – Вадим Сікорський
Сценограф – Олександр Оверчук
Костюми – Ольга Боклан

28 листопада Заньківчани святкуватимуть день народження н. а. України, лауреата Національної премії ім. Т. Г. Шевченка Богдана Козака. Подія ця неоднозначна і значуща не тільки для театральної сфери, але й для наукової. Він – неймовірний актор та чудовий педагог. Людина, яка зробила значний внесок у розвиток культури Львівщини і Західного регіону зокрема. Кожний його крок, кожне слово – це історія, подія. Тому Богдан Миколайович Козак – один з найяскравіших представників Львівської театральної школи. Він, як ніхто інший, знає, що таке бути львів’янином, адже його майстерність розвивалась у атмосфері старовинного міста, яке живе своїми легендами, міфами, піснями та забобонами. 
У цей вечір народний артист України вийде на сцену у ролі Абеля Знорко у виставі «Загадкові варіації» Е.-Е. Шмітта. Цю п’єсу було написано відомим сучасним письменником, драматургом та сценаристом Еріком-Емануелем Шміттом, який, окрім великої кількості нагород та схвальних відгуків поважних критиків, є доступним кожному, хто прагне знайти відповіді на знайомі запитання і не втратити оригінальності та індивідуальності. На своєму офіційному сайті пан Ерік-Еммануель про «Загадкові варіації» сказав наступне: «Мої герої говорять багато, але вони дуже рідко говорять правду. В іншому випадку не було б гри на публіку. Як тільки вони б починали говорити істину, життя стало б це заперечувати її. В іншому випадку, я б не зміг показати, віднайти гри одного перед іншим, щоб відкрити всю правду… Люди по-різному реагують на шлях вирішення цієї історії кохання. Але саме такою була моя мета». 
На Заньківчанській сцені осіннього вечора ми відкриємо таємницю і дамо відповідь на запитання: Кого ми кохаємо, коли ми кохаємо? Чи ми коли-небудь знали про те, хто є насправді коханим? Чи не «сотворили собі Бога», не поставили його на п’єдестал і не приносимо йому у жертву власні серця?

Любов, кохання - це таємниця і причина того, чому одна людина має безлічі обличь.