В рамках виставки "Дім: Століття змін" стартує дитяча мистецько-освітня програма "Дім моєї мрії". 

В поняття "дому" дитина змалку вкладає багато значень: сім’я і будівля в якій вона живе, меблі та побутові речі, які її оточують. Основне завдання програми "Дім моєї мрії" - розкрити уже набуті знання, заохотити дітей робити аналітичні висновки з поданого матеріалу, розвивати перспективне мислення, спробувати себе в ролі будівельників свого "дому мрії". Під час занять робитиметься наголос на етичні, естетичні та культурно-мистецькі аспекти, що вміщає в собі поняття "дім".

Проект спрямований на розвиток творчого потенціалу та ознайомлення юної аудиторії з дивовижним світом, що вкладається в поняття "дім". У творчості дитина звикає до свободи, експресії та імпровізації. У груповій роботі діти навчаться обмінюватися творчими ідеями та думками, а також реалізовувати спільні творчі задуми.

Кожне заняття присвячене окремому аспекту поняття "дім". Зважаючи на вік аудиторії (6-10 років), теоретичний матеріал спрощений, його подаватимуть у схемах, цікавих картинках та інтерактивних заняттях.

У тригодинне заняття входить:
- Лекційно-пізнавальна частина, де поняття "дім" буде розглядатись в різноманітних контекстах (у формі інтерактивних ігор та електронної презентації)
- Ознайомчо-оглядова частина: відвідання виставки "Дім: Століття змін", перегляд мультфільмів про дім
- Мистецька частина, де дітки зможуть реалізувати свій творчий потенціал, створити власний "дім мрії" за допомогою художніх засобів.

Заняття проводять викладачі Студії культури та мистецтв "Спірограф" Андрій Сендецький та Олег Болюк, а також педагог Христина Бойко.

Заняття відбуватимуться по суботах з 11:00 до 14:00.

Попередній запис за тел.:
(097) 209-92-67 (група для дітей віком 6-7 років).
(067) 727-36-68 та (097) 218-15-75 (група для дітей віком 8-10 років).