Перегляд Сучасного Польського Кіно "Під Високим Замком" 2013 - це найбільша подія в історії Львова представляюча сучасне польське кіно. Перегляд також є одним з найбільших і найбільш важливих заходів, що сприяють польському кіно в Україні.

Польське кіно за останні десятиліття, широко визнано не тільки глядачами Львова, а й глядачами інших регіонів України. Відомі польські режисери, як Олександр Форд (народився в Києві), Януш Маєвський (народився у Львові), Анджей Вайда і Єжи Гофман, добре відомі глядачам не тільки у Львові, а й в інших регіонах України. Те ж саме відноситься і до акторів. Старше покоління цінителів кіна на Україні пам’ятає ролі Барбари Брильської, Даніеля Ольбрихського, Єви икульської чи Беати Тишкевич.

Перегляд Сучасного Польського Кіно "Під Високим Замком" 2013 є також у відповідь на зростаючий інтерес молоді Львова до польського кіномистецтва. Він спостерігається як цікава альтернатива що до масового продукування європейських фільмів, корі присутні на кожен день в українському кіно.