Вже п'ятий рік як Ляльковий світ оселився у Львові, й надалі ми найтриваліший фест даної тематики в Україні. Пропонуємо своїм глядачам оглянути й при бажанні придбати ексклюзивні твори ручної роботи створені в єдиному екземплярі художниками-лялькарями та теддистами, що стануть чудовою прикрасою інтер'єру. Для бажаючих пропонуються МК та тематичні лекції, що вносяться в план святкування.

«Ляльковий світ» - це форум лялькарів, який щороку дає змогу учасникам обмінятися досвідом, пропонує поціновувачам вивчити нові техніки на майстер-класах, ознайомитися з світовими тенденціями створення авторської ляльки. Для відвідувачів – це нагода побачити культуру авторської ляльки, яка стрімко розвивається в нашій країні. 

Цього року участь у фестивалі візьмуть півсотні лялькарів з різних областей України. Майстриня Галина Ночовна з Полтави привезе ляльки із сучасної полімерної пластики, київська майстриня Еріка Нібак покаже великі текстильні ляльки, киянка Вікторія Кукало - ляльки в стилі стім-панк, ведмедики-тедді привезе Скляренко Оксана, музичні ведмедики - Роксана Рубіс з Києва, квіткових дівчат - Зоя Мисько із Харкова. 

Окрім самої експозиції було вирішено зробити цілих 2 тематичних стенди.

Для створення атмосфери свята було обрано наступні теми:

  • "Квіти з усього світу"
  • "Bon appetit /Смачного"