Концерт за участі учасника «Голос Країни», «українського Висоцького» Михайла Грицкана і Наталії Марківської!

Наталія Матківська – учасниця багатьох всеукраїнських конкурсів, гастролює у Польщі, Німеччині, Словаччині, Туреччині та Франції. Влітку 2012 р. Наталя Марківська представляла Україну на святкуванні 21-ї річниці Незалежності України в Чікаго (США).

Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок» (м. Львів) – професійні музиканти, які виконують твори української класичної та фолькової музики. Кожен учасник блискуче володіє не тільки своїм основним інструментом, але й широким набором інших інструментів, що дозволяє виконувати твори різних епох, стилів і напрямків в їх автентичному звучанні.

Михайло Грицкан – учасник конкурсу «Голос країни», прославився виконанням пісень Володимира Висоцького. Володимир Висоцький відіграв велику роль в житті Михайла і надихнув його на творчість. Починаючи з 2006 р. він почав займатися музикою професійно. Приємний голос, репертуар підібраний з особливою любов’ю і особливий сценічний образ принесли йому популярність не тільки в Україні, а й за її межами.