Шанувальники інакшої музики і ті, хто завжди готові розширити свої музичні рамки! Для вас в одному місці зберуться 4 унікальні проекти:

Makhno - Італія/post punk/experimental rock/industrial

Проект однієї людини - Paolo Cantu (1964 р.н.), ветеран італійської експериментальної музики, гітарист-мультиінструменталіст. Перший досвід музиканта експериментальної групи отримав ще в 1982 році - Tasaday noise/postrock/industrial - група сформована з двох груп: Die Form та Orgasmo Negato. В 1986 він став засновником Afterhours - це одна з найпопулярніших груп альтернативного року Італіі. В той же час він сформував групу A Short Apnea - це ще один шмат історії італійської андеграундної сцени.

Have You Said Midi? (Hysm?) - Італія/progressive rock/rio/avant-garde/psychedelic

Проект HysM? розпочав своє існування як дует нойз-експериментальної імпровізації і переріс у особливо різноманітну продуману музику, яка кардинально відрізняється від тієї, яку зазвичай слухають навколо. HysM? прекрасно витримують баланс між навальним зашкалюванням експериментального року і статичним, монотонним шумом луп-рекордерів та синтезаторів і вокальними партіями, які зустрічаються у найнесподіваніших місцях.

Гравіцапа- (math rock/avant-prog)

Це буде завершальний концерт для Гравіцапи другого періоду. Така собі жирна крапка з презентацією одразу 3-х релізів від закордонних лейблів (2 cd та аудіокассета). Після чого Г. почне свої треті метаморфози.

Plastic Drops - Тернопіль (math rock/indie)

Це експерементальний мат-рок з елементами космосу. Настільки потужно та якісно, що диву даєшся, що ці хлопці приїхали з Тернополя. Саме так, в них європейське бачення музики, яке рідко зустрінеш серед українських гуртів. Це гурт із власним повноцінним, сильним та заворожуючим звуком.