Проект предсталяють Goethe-Institut в Україні в рамках проекту «Динамічний та музей” Фонду Ріната Ахметова “Розвиток України”.

Неспокій завжди був для Клауса Штека «першим обов’язком громадянина». Вже на початку 70-их років митець, видавець та юрист спричиняв сенсації та скандали. Й до сьогодні не втративши віру в можливість суспільно-політичного виразу власної думки засобами мистецтва, він бореться проти нерозуміння, ігнорування та, насамперед, проти відведення погляду. Його сатиричні роботи, що складаються з тексту та графіки, спонукають до прямого погляду та критичного аналізу. Відштовхуючись від мистецької спадщини Джона Гартфілда та Ґеорга Ґроса, які були для нього прикладом для наслідування, Клаус Штек використовує фотомонтаж, щоб знов і знов встромляти палець у екологічні, соціальні та політичні рани Німеччини. В такий спосіб за останні сорок років було створено понад 300 сюжетних плакатів.

Наразі, німецький графік і карикатурист Клаус Штек, є президентом Академії мистецтв у Берліні, відомий у Німеччині завдяки своїм критично-контроверсійним роботам. Політична сатира й проблеми навколишнього середовища – лише частина його тем, які сколихнули німецьке суспільство ще у 80-х рр. минулого століття.