Гості відкриття: Наталя Трохим, Левко Грицюк, Мусаковська Юлія, Ярина Черняк, Маріанна Кіяновська, Катерина Міхаліцина, Остап Сливинський, тощо.

Творчість художника Романа Романишина пронизана поезією. Графіка, скульптура та живопис цього митця “вражаючі, живі, вишукані та мудрі” (за словами мистецтвознавця Генрі Кляйна).

Ми запросили десятьох поетів і поеток написати тексти, натхненні твором чи творами на виставці “Графіка” Романа Романишина, що відбувалась у березні 2013 року в одній із львівських галерей. Поети й поетки мали змогу працювати і в галерейному просторі, і з виставковим каталогом. Написалися тексти сімом із десяти. Це Ярина Бурбан, Андрій Воронов-Зимний, Маріанна Кіяновська, Катерина Міхаліцина, Юлія Мусаковська, Остап Сливинський та Наталя Трохим. Написані тексти додають ще одного виміру творчості Романа Романишина, водночас залишаючись унікальними поетичними творами.

У проекті, названому за рядком із вірша Катерини Міхаліциної, експонуємо обрані поетами й поетками оригінали робіт поряд із новонаписаними текстами, а також проводимо читання-презентацію разом із учасниками й учасницями проекту та художником.