Жива легенда світової рок-сцени сер Кен Хенслі представляє ексклюзивну акустичну програму в рамках свого прощального туру. Один з творців рок-музики, композитор, автор і майстерний інструменталіст, легендарний Ken Hensley (Uriah Heep) прощається зі сценою.

На концерті прозвучать легендарні хіти Uriah Heep, такі як July Morning, Lady In Black, Easy Living, Look At Yourself і інші композиції, а також артист виконає пісні з сольних альбомів.

Крім улюблених хітів Хенслі, відповість на запитання і, звичайно ж, роздасть автографи. Приготуйте постери, листівки, диски та платівки, щоб залишити собі пам'ятний автограф.
Перераховувати всі його успіхи, проекти і заслуги просто безглуздо, досить сказати, що більшість сучасних рок-зірок, серед яких Metallica, Guns N `Roses і Red Hot Chili Peppers називають цю людину серед музикантів, котрі справили на них найбільший вплив.
Якби він написав лише «July Morning» (пісня, яка стала неофіційним гімном Болгарії) та «Easy Livin», цього б вистачило, щоб увійти в історію рок-музики. Але Кен Хенслі створив ще добрий десяток хітів, грав у групі Uriah Heep в її кращі часи і пройшов успішний сольний шлях. Тому ім'я Хенслі назавжди увійшло в історію рок-музики XX століття як першого справжнього хітмейкера класичної рок сцени.
Чи можна пропустити цей концерт? Відповідь очевидна – Ken Hensly був і залишається одним з найбільш непересічних авторів і виконавців класичної рок сцени. 

Кількість квитків обмежена
Замовлення квитків: (032) 253-05-35, (097) 0000-791, (093) 0000-791, (066) 0000-791