Мистецький проект виставка – конкурс.

Львів здавна славився своїми художниками. Наша репутація, як європейського міста, неодноразово підтверджувалася відкриттями численних мистецьких виставок. В наш час існує дуже багато мистецьких напрямків та течій, що характеризують сучасне мистецтво як багатогранне і неоднорідне. Саме тому, зараз перед нами постає питання: «А який стиль зараз найбільш актуальний?». Шукаючи відповідь на це питання, ми вирішили розглянути його через призму сучасного бачення нашого міста молодими митцями і творчою молоддю. Адже саме молодь і студенти найбільш тонко відчувають зміни сьогочасного суспільства. І як творчі особистості відобразити це у своїх роботах, незалежно від жанру та техніки: чи це живопис чи графіка чи фотографія? Все це є засобами мистецького самовираження. А можливо хтось захоче проексперементувати і знайти свою авторську техніку? Проект проходитиме у форматі мистецької виставки-конкурсу, тому ми вирішили не обмежувати молодих митців в технічних засобах мистецького вираження, а дати можливість творчого пошуку. Адже кожен з нас бачить Львів по-різному: хтось через архітектуру, для когось - це люди, транспорт, національні традиції, свята тощо. Тому ми даємо кожному можливість представити свої твори на об`єктивну оцінку громадськості.

Мета:

- підтримати творчу та небайдужу молодь, спонукати до мистецького вираження життя міста;
- привернути увагу до історії міста і зробити внесок у культурне життя Львова;
- проаналізувати ситуацію та виразити позитивні і негативні сторони розвитку нашого міста, яким його відчуває молодь.
- допомогти у створенні нового мистецького середовища, яке сприятиме популяризації Львова серед львів’ян та гостей міста.

Завдання:
- дати можливість молодим митцям самовиразитись в даній темі. А громадськості – оцінити рівень та перспективи розвитку сучасного молодіжного мистецтва.
- залучення студентства до вивчення історії проблем соціально-культурного розвитку нашого міста;
- формування і примноження культурних цінностей студентської молоді;
- підтримка активної творчої молоді нашого міста;
- продовження традиції проведення щорічного творчого конкурсу «Львів очима молоді»;

Відкриття 15 листопада о 16:00.

18.11.2011 – Вручення грамот від ректора ЛНАМ в "Укрсоцбанку".

Телефон для довідок: (063) 976-17-59.