Василь Боднарчука - український художник, що творить й сьогодні.

Відкриття виставки Василя Боднарчука «Між літами» (Кераміка. Малярство.) у залах Львівської національної галереї мистецтв за адресою м. Львів, вул. В.Стефаника, 3.

Автор презентує 47 живописних творів від початку 1980-х років до сьогодні та 50 керамічних панно створених у період з 1990-х до 2010-х років.  

Назва виставки «Між літами» походить від одноіменної серії, яку художник створив у  кінці 1970-х – на початку 1980-х рр. Етюди, написані тоді з натури, стали у 2000-х роках основою для їх допрацювання і переосмислення. Це нове бачення пейзажу, який трансформується у мистецьку самобутню роботу з позиції сучасного бачення автора.  

Серія доповнена авторськими роботами, створеними в кераміці у 1990-х, 2000-х, 2010-х роках. Всі роботи представлені  серіями.

Творчість митця початку 1980-х рр. демонструють тогочасні портрети та натюрморти. Тема пейзажу, реалізована в кераміці та малярстві, демонструє, як матеріал диктує засоби художньої виразності. Тема архітектурного ансамблю Львова, яка впродовж років захоплювала митця, відображена у його серіях, присвячених пам»яткам Площі Ринок та перлинам сакрального будівництва Львова.