Концерт французького хору де Шамбріль спільно з українським хором Нескорені.

Хор заснований у 1995 році в місті Ля Мот Сант Герей на заході Франції.

На даний час колектив налічує близько тридцяти співаків. soprano, alte, tenor, basse. Вони жителі села Мотне StHeray у департаменті DeuxSevres який знаходиться між містами Poitiers і LaRochelle, це недалеко від узбережжя Атлантичного океану у регіоні PoitouCharentes , що також 80 км від міста Cognac.

Протягом своєї творчої діяльності хор Chambrilleбравучасть у багатьохконцертах, урочистих церемоніях та фестивалях (FestivaldesVendanges,Marché de Noël) та випустив 2 альбоми з хоровими піснями У репертуарі хору близько ста пісенних хоралових композицій на духовну тематику.

Його кредо – це популяризація церковної та духовної музики 15-17 століть. Багато композицій виконується на старофранцузькій мові з поправками на діалект місцевості західної Франції. У серпні дві тисячі сьомого року, хор дав кілька концертів у Польщі у повіті Вialapodlaska, зокрема у базилікі Lechnapodlaska під час свят п'ятнадцятого серпня.

Усерпні 2013 року колектив їде в тур по Україні, щоб співати змісцевимихорами та шукати нові таланти. Мета поїздки – налагодження нових міжнародних культурних звязків та популяризація хорової церковної музики.