Виставка-фотоконкурс, учасниками якої є автори не лише зі Львова, а й маленьких містечок області, Києва, Тернополя.

Кав’ярня-галерея «Штука» запрошує переглянути виставку світлин на тему «Ті, без кого Львів – не Львів» та вибрати найкращу роботу.

Повернувшись з мандрівки, чиї обличчя нагадують, що Ти гуляєш вулицями рідного міста? Можливо, дівчини-офіціантки в улюбленому кафе? Бабці, що продає квіти? Екстравагантної статечної пані, яка щодня вигулює маленьку кудлату собаку, або ранкового захеканого бігуна по дорозі на роботу? Невиспаного сусіда та трійко його малих шибеників? Дідусів, що грають в доміно і шахи за дерев’яним столиком у твоєму дворі? Здивовано піднята брова, швидкий погляд, втома або щира посмішка… Тож хто ті, без кого Львів – не Львів?

З 10 серпня, часу початку конкурсу, по 30 вересня кав’ярнею було зібрано 92 фотографії авторів з різних куточків України. Найкращих було відібрано журі, до якого увійшли: Євген Булавін – арт-директор кав’ярні «Штука», Андрій Гелей – художник-дизайнер, Тарас Стефанишин – мистецтвознавець, Роман Шишак – фотограф. Учасниками виставки-фотоконкурсу є автори не лише зі Львова, а й маленьких містечок області, Києва, Тернополя: Оксана Андрущенко, Тарас Бандрівський, Микола Боднар, Тарас Голова, Артьом Дакелін, Тетяна Дударєва, Людмила Дучкіна, Тарас Карабін, Олександра Константіновська, Дмитро Коцюба, Оксана Кришталева, Андрій Кузьмінський, Олександр Леонов, Софія Петріца, Олена Пліщенко, Андрій Рошковський, Дзвіна Тислюкевич, Анна Трофимлюк, Діна Турук, Мар’яна Федишин, Світлана Філатова, Марта Хамлай, Юлія Цяпенко, Іванна Черуха, Богдан Чичкевич.