Фестиваль "На Межі Тисячоліть" - це фестиваль української пісні, історії, традицій і мистецтва, що створений для піднесення духу українства, підтримки української культури та збереження суспільного історичного надбання. Саме тому основна мета фестивалю привернути увагу до пам’яток історії та архітектури, які є культурним надбанням нації але знаходяться у занедбаному стані. Щорічне фестивальне дійство присвячене окремій, щораз іншій пам’ятці архітектури. Цьогоріч - це Підгорецький замок. Фестивальне поле буде сповнене духом середньовіччя, а інформаційне наповнення розкриватиме історію та таємниці давнього замку. Фестиваль стане єдиною і неповторною у своєму роді культурно-масовою подією.

На фестивалі будуть представлені кращі українські музичні гурти, а також приїдуть спеціально запрошені гості з різних континентів , котрі досягли визначних успіхів у сфері кінематографу, естрадного мистецтва, літератури, живопису , скульптури і т.д.

Протягом двох днів фестивалю усі зможуть спробувати свої сили і здібності у майстер-класах з декоративно-прикладного мистецтва, ремісництва, акторського та вокально-хореографічних мистецтв. Учасникам буде запропоновано прийняти участь у творчих конкурсах і змаганнях, де їх оцінюватиме професійне журі, а переможці зможуть продемонструвати свої таланти під час фінального гала-концерту на головній сцені фестивалю. Фестивальне дійство занурить у вир емоцій, спроможе відірвати Вас від землі , щоб побачити кращі місця краю, «з висоти птахів» …