У сукнях від Олі Стеблак ви не знайдете агресивної сексуальності чи стразово–люрексового шику, тут панує елегантний авторський стиль, який творить образ справжньої жінки!

Ідея колекції виникла на початку цьогорічної, такої довгожданої весни, основний лейт – мотив якої, ластівки, що летять у піднебессі. Цей лаконічний образний ряд, зграйки тендітних ластівок, що повертаються до дому - транслюється на колекцію у аскетичному стилі, вібрує певною співзвучністю з давно забутим, релігійним святом 40 Севастійських мучеників, коли, як казали в народі, до дому з вирію повертаються 40 видів пташок . Це тема лету , повернення висловлена у графічно виконаних зображеннях ластівок, що синьо - блакитно «розлітаються» по сукнях та сорочках. Кожен цей графічний об’єкт (а саме - ластівка) виконаний рукою автора, є найбільш визначальним та правдивим жестом митця. Колекція «ЛАСТІВКА» це 12 ансамблів жіночого одягу та весільна сукня. Несподівано приємним є присутність двох дитячих комплектів – для хлопчика і дівчинки.

Літня спекотна атмосфера міста спонукала до пошуку оптимально «дихаючих» тканин, які б дарували обтікаючі , прохолодні почуття. Вибір пав на білий льон – і знову ж стриманість та аскеза як домінантний герой цієї колекції – саме з нього формується основна лінія силуетів. Відчуття тріпотіння та асоціації з морською синню – це пікантні декораційні деталі – виконані з синього шифону.