Кожного літа в галереї «Зелена канапа» представляють себе мистецькому світові митці – початківці, і це вже стало хорошою традицією!

Йому 19 і він випускник кафедри розпису у львівському коледжі декоративного та ужиткового мистецтва імені Труша та дійсний студент кафедри Монументального Живопису у Львівській Академії мистецтв.

Василь, що виріс в родині митців природньо швидко сформувався, як художник, у нього є та впевненість, якої часто бракує юним художникам і не зважаючи на логіку за якою Василь мусів би займатися живописом – хлопець захопився графікою, в якій експериментує та розвивається зараз – на початку свого творчого шляху.

На виставці художник покаже найновіші твори виконані у техніках ліногравюри та офорту: акватинта, мецотинта. Серію абстрактних творів цукрового офорту “резерваш”, яку назвав «Цукрова абстракція». Родзинкою ж стане монументальна графічна робота, розміром 2х5м.

Із 2009 року Василь Савченко взяв участь у десяти групових виставках більшість з яких відбулися у Львові, Києві, а також в Єкатиренбурзі та Бергамо (Італія). Переможець конкурсу МУХі 2011 (III місце). Живе і працює у Львові.