Свято музики — це : промоція музики, безкоштовні концерти протягом цілого дня, відображення всіх стилів і течій в музиці. Протягом усього дня на вулицях міста у найрізноманітніших локаціях відбуватимуться безкоштовні живі концерти аматорських гуртів та професійних музикантів.

Музика – всюди, концерт – ніде!

Кожен охочий, хто вміє грати на будь-якому музичному інструменті, може зареєструватись на сайті Свята музики і зазначити, де і о котрій годині він долучиться до Свята музики у Львові.

Це свято походить з Франції і відбувається щорічно, починаючи з 1982 року, коли на заклик тодішнього міністра культури Жака Ланга до громадян вийти з музикою в публічний простір з ентузіазмом відгукнулася величезна кількість французів. Відтоді захід щороку має дедалі більший розголос.

У 1987-му святкування відбулись у 50 країнах, а в 2010-му Свято Музики відзначали вже у 450 містах 116 країн.

Щороку музичні заклади – філармонії, опери, музичні театри, школи та клуби, музичні гурти, культурні осередки, громадські організації, кав’ярні, так само як і приватні особи, професіонали та аматори, організовують у цілому світі відкриті для всіх безкоштовні концерти.

Оригінальна назва французькою – Fête de la Musique – є грою слів і омофоном до виразу “Faites de la musique!” (Робіть музику!), який став гаслом участі у святі.