Для октету «Орфей» концертний проект «Свінгуємо разом» - творчий експеримент. У ньому акапельний гурт вперше співає під акомпанемент фортепіано. Спеціально для цієї програми Олександр Саратський зробив оригінальні джазові аранжування українських і світових хітів, зокрема українських народних пісень «Ой, чий то кінь стоїть», «Ой, у полі три криниченьки», «Од Києва до Лубен», а також «Come together» з репертуару легендарних «The Beatles», «Hello Dolly» з репертуару Луї Армстронга, «Smoke get`s in your eyes» зі старого бродвейського мюзиклу і однойменного кінофільму «Roberta», «Chattanooga Choo Choo» з репертуару американського джаз-оркестру Гленна Міллера та багато інших. Серед пісенних «родзинок – твори шістьма мовами: китайською, українською, англійською, французькою, італійською і на івриті.
Крім октету «Орфей» і Олександра Саратського, у концерті братимуть участь лауреати міжнародних джазових фестивалів: Лана Меркулова і Олексій Тузов (Київ), а також заслужена артистка України Любов Качала (Львів).

Квитки – у касі філармонії (тел.: 235-89-46), а також у мережі квиткових кас kasa.in.ua (тел.: 093-0000-754; 066-0000-754; 097-0000-754).