Ідея подорожі до Країни інків зріла в авторів виставки давно. На початку 2013 року експедиція втілилася у життя. За 3 тижні неможливо було охопити всю країну, територія якої вдвічі більша за Україну. Але найвидатніші місця, з якими у нашого глядача асоціюється Перу, були відвідані. Неповторна Арекіпа, багатолика Ліма, величне озеро Тітікака і містичне місто Мачу-Пікчу – ось далеко не повний список місць, світлинами з яких діляться автори виставки. Заради Вас, шановний глядачу, вони навіть піднялися власне на гору Мачу-Пікчу, з якої столиця інків – «місто в хмарах» - здається зовсім маленькою. Сподіваємося, що завдяки виставці Ви станете співучасником неймовірної мандрівки Країною інків.

Про авторів

Євген Вдовенко – народився в Києві. Вперше побував у Західній столиці у 1999 році, закохався у місто і незабаром «імігрував» до Львова. Любов до мандрівок прищепили батьки. З 2002 року Євген активно подорожує за кордоном і відвідав більше 30 країн. Улюблені регіони: Південно-Східна Азія і Південна Америка. Серйозно фотографувати став завдяки наполегливим проханням друзів, які стверджували, що не можна мандрувати по таких цікавих країнах з «мильницею». Співзасновник Академії Самостійних Мандрівників і автор ідеї «Life-Love-Travel». Виступав на телебаченні, друкувався у місцевих («Львівська газета») і загальнонаціональних виданнях (журнал «Кореспондент»).

Руслан Тростянський – народився у Львові. Потяг до творчості у нього з’явився ще в дитинстві. Закінчив музичну школу, досі чудово грає на фортепіано. Проходив службу у Німеччині і на Далекому Сході. Фотографія – велике захоплення Руслана. Заради вдалої світлини готовий підкорити гори. Ще однією пристрастю є пізнання світу через мандрівки. А його позитивне ставлення до життя наповнило подорож до Перу, далекої і досить непростої для відвідування країни, легкістю та гарним настроєм.