Стиль, в якому грає піаністка критики називають "сучасним джазом" або "сучасною музикою для дорослих. Незвичайні мелодії і спокійні… Красиві аранжування з використанням великої кількості інструментів заворожують своїм звучанням і є основними складовими її музики.

Коли Кеіко було 5 років, мати віддала її на заняття з класу фортепіано. Вона була однією з кращих студенток Ямаха Мьюзик Фаундейшн та швидко прославилася як піаністка-вундеркінд у себе на батьківщині в Японії. За гроші, подаровані на весілля, вони разом із чоловіком придбала студію звукозапису. Під час медового місяця молоді записали перший альбом. Кейко стверджує, що музика, яку вона пише, приходить до неї з космосу.

Кейко Мацуі - неперевершена джазова виконавиця! Вона, серед іншого заворожує своєю щирістю і натуральністю. Музика Кейко – неймовірний коктейль з нью-ейдж, японської етніки, європейського середньовіччя і традиційного блюзу, в якому акустика поєднується с електронікою, а спокій та умиротворення - з диким захопленням і пристрастю. Незважаючи на те, що на її творчість вплинула такі відомі музиканти, як Стіві Вандер, Сергій Рахманінов і Чак Коріа, виконавиця найбільше полюбляє слухати Стінга.

Кейко підкорила світову публіку віртуозністю виконання і легкими, вишуканими джазово-східними мотивами.

Кейко Мацуі: „Як на мене, моя музика не тільки джаз. Звісно, коли я вперше почула джаз - я була сильно вражена його свободою і гармонією. Наразі, коли я створюю мою музику, я доволі часто поєдную джаз з іншими стилями, такими, як рок, етно та багатьма іншими видами музики”.

Уже 15 років Кейко Мацуі носить титул "Найуспішнішої джазової піаністки Америки" та вважається найпопулярнішою жінкою-виконавицею джазу в світі.

Телефон для замовлення квитків - (032) 235-77-88.