За задумом фотографа світлини Непалу мають показати глядачеві, що нема причин бідкатись на тяжке життя в Україні, адже в інших державах люди живуть у набагато гірших умовах.

Пам’ятаєте, як ви обурювались через транспортну реформу? В Непалі люди досі часто пересуваються на слонах, а якщо їм вдається піймати маршрутку, то вони такі переповнені, що нерідко доводиться їхати на даху. Читали про перевищення нітратів у ранній городині? На підніжжі Евересту, на висоті більш ніж 5 тисяч метрів рослин нема взагалі – тільки каміння. Тому людям доводиться нести в гори все на собі або на яках. Чули невтішну статистику про те, що новий термінал аеропорту мало використовується? Найнебезпечніший аеропорт світу розташований в Непалі в селі Лукла на висоті 2800м. Коротка злітна смуга закінчується прірвою. Літаки можуть злітати тільки до 10 ранку – пізніше їх зупиняє надто сильний вітер.

Запрошуємо на виставку всіх охочих. У програмі, крім фотографій, цікаві розповіді про Непал та дегустація найсвіжішого чаю з тамтешніх чайних плантацій.