«Тематика виставки присвячена жіночому образу, його таємничості, та пошуку самої себе в кожному образі певної картини. Надихаючись етнічними мотивами в різних культурах та музиці, створилась ця своєрідна серія робіт, в якій я намагалась віднайти цікаве поєднання кольорів, орнаментів та головного образу – дівчини. На кожній картині вона з’являється в образі Лісової Мавки з причарованим поглядом та статичній позиції, оточена птахами, візерунками та деревами. Це вільні думками та розумом дівчата, які знаходяться посеред лісу в своєму усамітненні та гармонієї з природою, вони повністю віддалені від соціального світу, їм не потрібен ні інтернет, ні якісь сучасні тенденції, ні матеріальні потреби, навіть одяг... вони знайшли ту єдність з цим таємничим лісом, в якому вже лишаться назавжди, їх місце саме тут, посеред краси природи, своїх думок та істот" - Аліса Грейс.

Бiографiя:

Народилася в м. Херсоні, Завжди мріяла стати художником та дизайнером інтер’єрів, але у своєму рідному місті не змогла розкрити свій потенціал. Та коли в 16 років потрапила до Львова, то зрозуміла шо саме тут її місце. Тому у 2009 році приїзжає до Львова та поступає в Академію Дизайну вчитись на архітектора, та академія проіснувала зовсім недовго і тоді вже на другий рік Аліса переводиться в Академію Мистецтв, де наразі закінчує четвертий курс за спеціальністю – дизайнер інтер’єрів.

Бажання малювати прийшло ще з самого дитинства, тому часто відвідувла художні школи, де і проводила більшість часу.

Коли приїхала вчитись у Львів почала одразу малювати на полотнах та шукати свій стиль в живописі. Незважаючи на те, шо знайти його було непросто, за той час вона намалювала багато картин, та врешті решт відшукала ту тему та образи, на основі який і була створена перша серія робіт «Сучасні Лісові Мавки».