ідомий львівський акапельний чоловічий колектив «Орфей» і знаний київський композитор та джазовий піаніст Олександр Саратський представлять спільну концертну програму «Свінгуємо разом».

Для октету «Орфей» концертний проект «Свінгуємо разом» – творчий експеримент. У ньому акапельний гурт вперше співає під акомпанемент фортепіано. Спеціально для цієї програми маестро Олександр Саратський зробив оригінальні джазові аранжування українських і світових хітів, зокрема українських народних пісень «Ой, чий то кінь стоїть», «Ой, у полі три криниченьки», «Од Києва до Лубен», а також «Come together» з репертуару легендарних «The Beatles», «Hello Dolly» з репертуару Луї Армстронга, «Smoke get`s in your eyes» зі старого бродвейського мюзиклу і однойменного кінофільму «Roberta», «Chattanooga Choo Choo» з репертуару американського джаз-оркестру Гленна Міллера та багато інших.

Серед пісенних «родзинок», які підготував «Орфей», – твори шістьма мовами, у тому числі й …китайською. А крім неї – українською, англійською, французькою, італійською і на івриті.