Фестиваль має свою історію, традиції, є улюбленим «святом казки» львів’ян та гостей міста. Захід збирає тисячі маленьких глядачів та є цікавим для людей різного віку, адже для кожного подорож у казку – захоплююча та приємна подія.

Головною ідеєю фестивалю є підтримка та створення умов для розвитку дитячо-юнацьких колективів театрального жанру, надання можливості реалізувати свій творчий потенціал, обмінятися досвідом, репертуаром, потрапити у казкову атмосферу у казкове місце.

Цього року фестиваль святкує 10-літній ювілей. Відвідувачі зможуть поринути у чарівний світ казок де їх зустрінуть улюблені герої та персонажі, де панує добро, святковий настрій та казковий дух.

На галявинах музею оживуть казки у виконанні учасників фестивалю - дитячих та юнацьких театральних колективів з різних міст та областей України. Учасники представлятимуть вистави: «Дивовижні пригоди їжачка Апельсинчика та ляльки Маріанни», «Бабуся в гостях у ведмедя», «Попелюшка», «Ніхто не повірить», «Незнай і Ко», «Ріпка», «Над часом», «Колобок на новий лад» та ін.

Телефон для довідок:+38(032) 247 03 81