У Пустомитівському районі відбудуться особисті змагання з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 1998 року народження і молодших в рамках проведення пошукових змагань серед сільських школярів Львівщини під гаслом «Хто ти, майбутній Олімпієць?». Цьогорічні змагання присвячені відзначенню у 2013 році на Львівщині Року видатного діяча української національної фізичної культури Івана Боберського.

Пошукові змагання серед сільських школярів Львівщини проводяться Львівською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Колос» спільно з управлінням з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації з метою популяризації веслування на байдарках і каное, покращення фізкультурно-спортивної роботи серед сільських школярів Львівщини, залучення їх до регулярних занять фізичною культурою і спортом та пошуку здібних юнаків та дівчат у дитячо-юнацькі спортивні школи, їх підготовка до участі у Всеукраїнських пошукових змаганнях під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?»

Урочистий парад відкриття відбудеться о 10 годині 30 хвилин на базі СДЮШОР «Веслярик» за адресою: вул. Берегова 3, с. Наварія, Пустомитівський район.