Львівський митець Олег Вовченко вже понад шість років займається ковальством. Спочатку він освоїв ужитково-прикладне мистецтво, яке дозволило здобути необхідні навички роботи з металом, осягнути всі тонкощі професії, а потім – виникла ідея виготовляти картини, оживляти творчі ідеї, що зароджувалися підчас роботи в кузні.

Так з іскри натхнення, народився цикл робіт “Фентезі”. Казкові герої, міфічні тварини, лицарі, що вирушають на двобій із страхітливими чудовиськами – ось персонажі, які народжуються з полум’я уяви та горнила фантазії художника. Авторський стиль Олега Вовченка – легко впізнаваний. Достатньо один раз побачити його роботи і ви безпомилково впізнаєте його любов до деталізації, увагу до найдрібніших деталей, пошуки нових форм та текстур. Як справжньому митцеві, йому вистачає таланту та вмінь, щоб вдихнути життя у такий, здавалося б, холодний метал.

Кожен елемент масштабної кованої роботи достойний уваги: міфічні істоти, казкові замки, сплетіння етномотивів та фантастичних деталей надовго полонять уяву глядачів.