Державний природознавчий музей запрошує львів’ян і гостей міста помандрувати у минуле крізь віки в рамках Міжнародного дня музеїв та Європейської ночі музеїв. Відвідувачі побачать історію музею у фотографіях, зможуть безкоштовно відвідати експозицію «Мандрівка в минуле» і відчути себе первісною людиною, відтворюючи зображення мамонта.

У цей день кожен зможе відправитись у минуле крізь роки і тисячоліття. На виставці світлин відвідувачі прослідкують історію музею від перших днів відкриття у 1870 році і до сьогодні, побачать фотографії людей, які присвятили своє життя і віддали маєтки на втілення мрії – створення музею. На експозиції «Мандрівка в минуле» відвідувачі опиняться поряд з природознавцями початку XX століття при розкопках найцінніших знахідок музею. А також, побачивши побут первісних людей, зможуть і себе відчути тогочасними «художниками», створюючи зображення мамонта за допомогою природних матеріалів.

Подія відбувається в рамках Міжнародного дня музеїв, Європейської ночі музеїв та проекту «Динамічний музей» фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Інформаційний партнер – Львівська міська рада.