У цьому році світова музична спільнота відзначатиме ювілей славетних італійських і французьких композиторів ХVIII ст.: одному з фундаторів жанру класичного концерту італійцю Луїджі Боккеріні виповнюється 270 років, французькому «Королю клавесину» Франсуа Куперену – 345 років, а автору славнозвісного циклу «Пори Року» композитору Антоніо Вівальді – 335 років.

З цієї нагоди у рамках фестивалю «Віртуози» відбудеться ювілейний концерт для вшанування видатних митців епохи Бароко і Класицизму. Серед розмаїття творчості Л. Боккеріні Ф. Куперена і А. Вівальді особливе місце посідають твори для віолончелі. Прозвучать знакові твори – концерти для віолончелі з оркестром Л. Боккеріні і Ф. Куперена. А справжнім одкровенням цих концертів стане виконання Концерту для двох віолончелей з оркестром А. Вівальді.

До мистецького проекту запрошено відомих українських віолончелістів – львів’янина Ярослава Мигаля і киянина Олександра Пірієва. Цікаво, що ці солісти представляють не тільки різні виконавські віолончельні школи, а й два покоління, які об’єдналися в одному творчому вечорі.

Виконують:
Олександр Пірієв – віолончель
Ярослав Мигаль – віолончель
Молодіжний академічний симфонічний оркестр «ІNSO-Львів»
Наталія Пономарчук – диригент

У програмі:
Л. Боккеріні. Концерт для віолончелі з оркестром B-dur
Ф. Куперен. «Pieces en Concert» для віолончелі з оркестром
А. Вівальді. Концерт для двох віолончелей з оркестром