2 січня на сцені Львівської опери відбудуться 2 концерти Джамали – однієї з найяскравіших українських співачок на сьогодні. Для концерту у Львові Джамала готує спеціальну програму, яка складається з найновіших пісень та найкращих композицій з її дебютного альбому For Every Heart. Слухачів очікує маса сюрпризів, оскільки співачка постійно експериментує з різними напрямками популярної музики і знаходить чим здивувати своїх шанувальників.

Джамала виступить у супроводі нового колективу  (гітара, клавіші, бас, ударні, труба, саксофон, тромбон, дві бек-вокалістки), з яким працює зараз над другим альбомом. Перший концерт у Львівській опері розпочнеться о 17:00, другий – 20:00.

Джамала (справжнє ім’я — Сусана Джамаладінова) — українська джазова та оперна співачка, яка виконує авторську музику дотичну джазу, соулу, world music і ритм-н-блюзу з елементами класики і госпелу. Популярність Джамалі приніс виступ на Міжнародному конкурсі молодих виконавців “Нова хвиля - 2009” в Юрмалі, де вона отримала гран-прі.

Своєю творчістю Джамала незмінно демонструє хороший смак і голос. Її композиції відзначаються силою та душевністю, які співачка передає неповторним виконанням.