26 листопада, 19:00 (понеділок) – вистава «Таксі», реж. Ігор Гожковскі.

Театр в машині? Чому б і ні? Закинути героїв в багажник, запросити глядачів на заднє сидіння. Останнім часом ідея автомобільного театру не дає спокою режисерам… Багато хто намагався, але вийшло тільки у Ігоря Гожковского. Він зрозумів, що автомобільний театр зовсім не повинен переміщатися по околицях. Натомість, узяв з цієї ідеї все, що є найбільш театральним. Зрозумів, що основний кайф для глядачів полягає не в самій поїздці, а в можливості придивитися до реакцій та взаємовідносин людей, обмежених невеликим простором.
Лукаш Древняк,  "Dziennik"

27 листопада, 19:00 (вівторок) – вистава «Калина-Малина», реж. Ігор Гожковскі.

«Калина-Малина» є результатом етнографічного експедиції чотирьох молодих актрис по північно-східній Польщі. Рушійною силою вистави є унікальний сценарій заснований на спогадах місцевих мешканців та оригінальні народні мелодії в живому виконанні та несподіваному аранжуванні у супроводі укулеле (гавайської гітари).
Спогади діють на героїнь вистави як еліксир молодості. В просторі театру вони повертають до життя той світ, який існує виключно в їхній пам’яті. З кінця до початку прокручують те, що вже минуло, скидаючи таким чином роки, повертаючи свою молодість.