Ніно Катамадзе & Insight - це сладна, розумна, нетутешня музика.  Це розгорнуте філософське оповідання про життя. Пісні гурту змушують замислитись про вічність життя людини, думати, співчувати і сподіватися. Це розумна музика для поціновувачів серйозного мистецтва. Суть і сенс творчості колективу - проникнення в суть складних явищ життя.

Новий альбом Ніно & Insight «Green» виходить через рівно рік після альбому "Red". Тепер грузинські музиканти повернулися до більш зважених музичних форм, це енергія, звернена не назовні, а всередину.  З "Red" нову платівку ріднить не тільки феноменальний голос співачки, а й прагнення її колег до діалогу з видатними майстрами-інструменталістами. Незважаючи на те, що одна з характеристик музики Ніно & Insight, найбільш поширених в прес-релізах, це world music, в "Green" музиканти ворушать джазові традиції, дотепно полемізуючи зі стереотипами "розумного" джазу. У гітариста Гочі Качеішвілі, що називається, "наболіло" - його партії придумані й виконані з блиском і іронією і повні стрімкої джазової думки.

На "Green" є і цілком актуальні ритмічні структури, наприклад, трек "Gammai" спирається про міцний брейкбітовий скелет. Втім, публіка любить Ніно, насамперед, за здатність спуститися на найпримітивніший мелодійний рівень, за вміння вилити душу в простих, але щемливі ліричних мелодіях, що йдуть від грузинської музики, але доречних в будь-якій частині всесвіту. Такі п'єси в новому альбомі теж є. Композиції "Vahagn" і "English" точно знайдуть відгук в чиїхось життях - Ніно співає так, ніби читає ваші думки і відповідає їм на своїй мові.