Aiesec організовує кар'єрний форум у місті Львові для студентів, що прагнуть знайти місце праці.

Тебе турбує проблема з працевлаштуванням? Ти занепокоєний сучасним станом на ринку праці? У такому разі цей форум для тебе.

Завітай на кар’єрний форум, що організовує AIESEC у Львові та вирішуй свої проблеми в межах одного дня!

16 жовтня 2012 року у стінах Львівського Національного університету імені Івана Франка буде проводитись форум “Кар’єрний крок”, де студенти старших курсів та випускники зможуть вирішити найскладнішу проблему – проблему працевлаштування.

Кар’єрний крок – це унікальна можливість познайомитись представити себе ТОП- працедавцям країни на ярмарку вакансій, а також дізнатися про сучасний стан ринку, основні напрями розвитку бізнесу, а компанії – учасниці поділяться зі студентами та випускниками цікавими бізнес-кейсами та розкриють секрети на ідеального претендента на посаду президента потужної компанії.

Згоду на участь у проекті вже підтвердили такі компанії, як "САВСЕРВІС" - офіційний дистрибутор продукції найбільшого світового виробника товарів - компанії Procter&Gamble, група компаній «Нексія ДК. Аудитори і Консультанти», а також ТзOВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс».

Форум “Кар’єрний крок” спрямований на забезпечення можливості студентами та випускникам знайти роботу в мінімальний строк часу. Завдяки центрам оцінки, цей захід водночас є етапом відбору у провідній компанії України, а також оцінити власні сильні та слабкі сторони. Участь - безкоштовна, за умови попередньої реєстрації на сайті http://ua.join-aiesec.com/                                        Сайт:lviv.aiesec.uaПошта:[email protected]Телефон для довідок:+38(093) 884-45-73  +38(096) 540-77-75