«Вечеря на чотирьох» являє собою ситуацію, яка так і не відбулася: тут, в готелі Турін в Лейпцігу в  1747 році, зустрілися два генії музики: Йоганн Себастьян Бах і Георг Фрідріх Гендель.                                                                                                                                              Під час ситної вечері йде розмова про важливі події їхнього життя, починаючи з дитинства і юності. Особисте протистояння стає захоплюючою дуеллю великих особистостей.

Змінюється ставлення митців один до одного. Гендель, яким захоплюються по всій Європі, живучи все життя в славі та достатку повинен дорого розплачуватись самотністю, постійною боротьбою за успіх і збереження своїх позицій.

Для аскетичного сільського Баха вечеря стає все більш упевненою, він відчуває себе сильною і незалежною людиною, позбавляється від комплексу неповноцінності щодоГенделя.

Цене просто зустріч дуже різних композиторів, великих особистостей, але й протистояння дуже різних поглядів на життя, музику і мистецтво в цілому...Шкода, що їх зустріч не вдалася...