“Карнавал тварин” – один з найпопулярніших творів Каміля Сен-Санса. Впевнені, що Ви теж його добре знаєте. «Велика зоологічна фантазія», яку композитор написав як жарт, сюрприз для друзів, стала найулюбленішим твором дітей та дорослих!

Кожна із 14 її частин представляє різну тварину, включаючи лева, черепаху, слона, а також скам’янілості, акваріум та зозулю.

Завдяки учасникам театральної студії КМДШ (Креативної Міжнародної Дитячої Школи) ми зможемо не тільки через музику познайомитися з тваринами, а й побачити їх на сцені філармонії.

Додаткові бонуси, при купівлі 3-ох квитків діє 25% знижки за промо кодом family , від 4-ох – знижка 50% за промо кодом familygroup.

Що таке Family concerts? І чому ми впевнені, що вони стануть знахідкою для батьків із дітьми?

Львівська національна філармонія спільно з Центром музичного розвитку “Tempo” розпочинає цикл Сімейних концертів. Ми пропонуємо вам разом зі всією родиною відвідати цікаві інтерактивні концерти за участю Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Вони не тільки познайомлять вас з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя.

Розкрийте любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці завдяки веселим, інтерактивним сімейним заходам.

Концерти тривають менше години, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років.

Також кожен концерт включає 20 хвилин веселих передконцертних інтерактивів з унікальним музичним реквізитом за участі артистів симфонічного оркестру та аніматорів.

Виконавці:

Академічний симфонічний оркестр львівської національної філармонії (камерний склад) Сергій Хоровець – диригент Олег Пригода – ведучий

Програма:

К. Сен-Санс «Карнавал тварин»

Тривалість: 45 хвВік: 2-6 р.